OSVITA.in.ua
Киев +38 (093) 928-16-76 звоните нам с 10:00 до 20:00, еще контакты...
Заказать работу

Чому саме у Дипломчику варто замовляти дипломну роботу (проект)?

Узнать цену
Подробнее
Чому саме у Дипломчику варто замовляти дипломну роботу (проект)?, план работы

Відкриємо вам невеликий секрет: 90% наших клієнтів звертаються за допомогою, тому що не встигають написати дипломну роботу вчасно через її складність, об'ємність та інші фактори. Саме тому ми приділяємо велику увагу написанню дипломних робіт якісно та відповідно до встановлених термінів. Наш великий досвід та першокласний штат авторів дозволили стати сервісом №1 за допомогою студентів!

Хочеться відразу звернути вашу увагу, якщо ви бачите якісь дуже низькі ціни в інших компаній, то будьте обережні, з високою ймовірністю це можуть виявитися дилетанти, які не знають як правильно пишеться така робота, або просто шахраї. Позбавте себе зайвого ризику, вибирайте перевірену компанію і пам'ятайте, що скупий платить двічі.

Чому ми гарантуємо високу якість диплому при замовленні у нас?

  • Незалежно від складності теми, дипломну роботу для вас будуть писати автори, які мають вчений ступінь або претендують на неї. За рахунок ретельного вибору авторського штату та багаторівневої перевірки робіт наші клієнти на виході отримують ідеальну роботу, за яку легко отримати оцінку «Відмінно».
  • Ми дотримуємося принципів конфіденційності. Це питання дуже серйозне, тому при оформленні замовлення ми просимо наших клієнтів вказати вуз, в якому він проходить навчання, щоб уникнути випадкового контакту з одним із ваших викладачів.
  • Максимальна надійність. Компанія "Дипломчик" зареєстрована і з кожним нашим клієнтом укладається договір про надання послуг. Це може бути як договір на паперовому носії, так і за договором оферти. Ми працюємо офіційно і договір має юридичну силу.
  • Ви можете контролювати хід виконання роботи. Для цього до вашого замовлення буде прикріплений персональний менеджер, який проводитиме консультації, інформуватиме вас про хід роботи та, за необхідності, терміново вносити правки, які надійдуть від вас.

Якщо ви вже встигли злякатися, побачивши список вимог, то не варто, страшно все тільки на перший погляд. При замовленні роботи ми прикріпимо персонального менеджера, який допоможе вам розібратися з усіма труднощами. Для зв'язку можна використовувати телефон, електронну пошту або будь-який сучасний менеджер. Ми безкоштовно допоможемо визначитися з концепцією, складемо план дипломної роботи, який вирушить на затвердження науковому керівнику, і якщо вас все влаштує, тоді і тільки тоді ваше замовлення буде запущено у повноцінну роботу.

Джерело: https://diplomchik.kiev.ua/uk/diplom/