OSVITA.in.ua
Киев +38 (093) 928-16-76 звоните нам с 10:00 до 20:00, еще контакты...
Заказать работу

Дитяча стоматологія

Узнать цену
Подробнее
Дитяча стоматологія, план работы

Кожен з батьків повинен подбати про те, щоб зубки його дитини були здоровими. Для цього потрібно регулярно відвідувати дитячу стоматологічну поліклініку з профілактичною метою. Найбільш поширеною проблемою у дитячій стоматології є карієс, який ушкоджує зуби. Щоб їх зберегти, лікарі можуть запропонувати таке рішення, як встановити коронки на молочні зуби . Якщо розглядати основні показання для використання такого методу, то до них можна віднести:

  • Зуб пошкоджений карієсом більш ніж на половину;
  • Емаль зуба не може нормально розвиватися, оскільки є фактори, що заважають їй;
  • Зуб має ушкодження через травму;
  • Боліснотворні мікроби мають підвищену активність, і провокують появу карієсу;
  • Естетичні проблеми;
  • Лікування карієсу відразу, як він з'явився;
  • Бруксизм чи флюороз;

Якщо ви хочете перевірити зубки своєї дитини, то ви можете звернутися до нашої дитячої стоматології . Ми виявимо всі проблеми із зубами, якщо вони є, і усунемо їх. По суті формування зубного ряду у дітей є досить складним процесом, якому потрібно приділяти окрему увагу. Не менш часто стоматологи рекомендують проводити встановлення брекетів дітям . В основному це потрібно для того, щоб виправити прикус, який формується неправильно, наприклад, вирівняти зуби, усунути проміжки між ними та інше.

Якщо ви помітили, що у вашої дитини є проблеми з прикусом, то потрібно відразу звернутися до міської дитячої стоматологічної поліклініки , тому що виправити стоматологічні проблеми набагато простіше у дитячому віці, коли зубний ряд тільки формується, ніж у дорослому. Якщо вам потрібна консультація з питань правильного формування прикусу у вашої дитини, ви можете звернутися до нашої дитячої стоматології в поліклініці . Ми проведемо огляд та зможемо дати рекомендації, як зберегти гарну посмішку вашої дитини.

У нашій дитячій стоматології в поліклініці процес лікування зубів або їх огляд перетворений на гру, тому дитина не відчуває страху і сміливо йде на повторний прийом. У своїй роботі ми використовуємо лише перевірене обладнання, що дозволяє нам долати різні проблеми. Записатися в нашу стоматологію для дітей ви можете на зручний для вас час. Пам'ятайте, що потрібно займатися зубами своєї дитини, щоб надалі у неї не було проблем, і в цьому питанні вам допоможе наша дитяча стоматологія.