OSVITA.in.ua
Киев +38 (093) 928-16-76 звоните нам с 10:00 до 20:00, еще контакты...
Заказать работу

Важлива інформація про Xtreme Napalm Pre-Contest Fitness Authority

Узнать цену
Подробнее
Важлива інформація про Xtreme Napalm Pre-Contest Fitness Authority, план работы

На ринку спортивного харчування є багато передтренувальних комплексів – особливих добавок, що приймаються перед тренуванням і підвищують працездатність, витривалість і ефективність тренінгу. Серед них особливу увагу слід приділити препарату «ІКСтрим Напалм» від виробника «Фітнес Авторіті».


Xtreme Napalm Pre-Contest від Fitness Authority – високоефективний концентрований передтренувальний комплекс. В основі препарату кілька форм донаторів азоту і судинорозширювальних агентів, а також речовини, що сприяють придушенню активного утворення молочної кислоти. В результаті це дає колосальний памп, так як за один підхід можливо зробити на декілька повторень більше з тїєю же вагою. Крім того, продукт збагачений компонентами, що збільшують силову витривалість, тобто можна зробити на кілька сетів більше зі своєю звичною вагою або взяти вагу більше. В результаті загальний КПШ і тоннаж збільшується іноді навіть на 20-25%. В ході відновлення за умов правильного харчування відзначається приріст сухої м'язової маси і сили. Важливо, що в складі немає заборонених речовин, а в якості основного стимулятора виробник спортивного харчування Fitness Authority взяв зневоднений кофеїн.


Дія Xtreme Napalm Pre-Contest Fitness Authority  • Підвищує працездатність і витривалість

  • Підвищує силові характеристики і вибухову силу

  • Пампінговий ефект на тлі венозности і промальовування м'язів

  • Підтримка позитивного азотистого балансу

  • Усунення катаболічних процесів

  • Профілактика імунної системи

  • Збільшення ментальної концентрації


Xtreme Napalm Pre-Contest – передтренувальний комплекс нового покоління. Препарат підходить чоловікам і жінкам будь-якого рівня тренованості. Важливо, що тут немає сильнодіючих психотропних речовин, які б викликали звикання. Атлет може приймати Xtreme Napalm Pre-Contest на постійній основі, а по закінченню курсу, як буває в більшості випадків, пригніченого стану або зниження силових показників без предтрена не буде! Даний факт неодноразово підтверджений професійними атлетами. Зрозуміло, не слід перевищувати рекомендовану дозу, так як до складу входить кофеїн.


Рекомендації щодо застосування Xtreme Napalm Pre-Contest


Змішайте 0,5-1 скупів (5-10 грам) з 100 мл води і випийте за 45 хвилин до тренування. Також препарат можна приймати вранці замість кави або міцного чаю. Після місячного курсу зробіть невелику перерву на пару тижнів. В іншому випадку організм звикне до речовин з Xtreme Napalm Pre-Contest, а це спричинить зниження ефективності від прийому.
Джерело: sigmatv.net.ua